Зимова засуха і як з нею боротися

Зимова засуха і як з нею боротися

Дата: 14.01.2022 Просмотров: 630 Комментарии : 0

Звісно, допомогти підвищити вологість можуть найрізноманітніші «домашні» методи та поради, вичитані в інтернеті. На кшталт таких: заведіть рибок, придбайте побільше кімнатних рослин, повісьте на батарею мокрий рушник, частіше кип’ятіть чайник та робіть вологе прибирання мінімум двічі на день. У крайньому разі, придбайте пульверизатор та періодично «пшикайте» водою у повітря — і кімнатні рослини будуть вдячні, і вологість повітря підвищиться.

Але запитайте самі у себе (тільки чесно!): а скільки ж часу я буду не забувати повісити рушник, набрати воду у пульверизатор, робити часте вологе прибирання? Чи протримаюся я більше, ніж кілька тижнів? Бо ж робота, справи, вихідні…

Навіщо ж користуватися «бабусиними» методами, коли наш час — це час технологій, розумних приладів, які суттєво спрощують нам життя?

Спочатку — про сухість

Раніше вважалося, що у холодному і сирому будинку з’являється пліснява, і його мешканці починають хворіти. А якщо будинок сухий і теплий — то це чудово. Насправді сухе повітря, в якому мало вологи, також дуже шкідливе.  Наприклад, під час дихання пересушуються слизові оболонки очей (та й шкіра в цілому також), носоглотки і бронхів. Людина стає вразливою до вірусних інфекцій, важко їх переносить. Через велику кількість пилу у повітрі може виникнути алергія на пил.

І хоча на свіжому повітрі у вологу погоду перераховані вище проблеми з’являються менше, взимку люди скоріше будуть грітися удома під пледами, ніж гуляти надворі. Значить, вихід логічний: підвищити вологість там, де тепло!

А тепер — про зволоження

Якщо повітря достатньо зволожене, волосинки на внутрішній частині носа і легень краще блокуватимуть пил, бактерії та мікроби. Під час хвороби ви одужуватимете швидше, оскільки волога підтримуватиме еластичність легень і «змащуватиме» носові ходи.

Крім того, сухе повітря здається холоднішим, ніж вологе (нотатка для мерзляків!). За достатнього рівня вологості діти сплять краще, а жінки радіють чудовому стану шкіри (особливо губ, обличчя і рук).

Ну і найважливіше: правильний рівень вологості може відчутно покращити ваше самопочуття й навіть стан здоров’я і допомогти краще переносити такі захворювання, як астма, алергія та зменшити кашель у випадку ГРВІ.

   

І насамкінець — про зволожувачі повітря ТМ Rotex

Оскільки для гарного самопочуття організму необхідна волога, на допомогу в боротьбі із сухістю повітря приходять зволожувачі повітря. Вони допомагають встановити той самий оптимальний рівень зволоження і створити комфортний мікроклімат у вашій оселі.

Зволожувач повітря Rotex RHF520-W — ваш надійний спільник у цій справі. Контейнер для води ємністю 5,2 л забезпечує тривалу роботу приладу, а керамічний фільтр — очищення води та запобігання утворенню вапняного нальоту. Отже, зволожувач прослужить довго!

У зволожувачі повітря Rotex RHF600-W ви знайдете велику кількість функцій, які суттєво спрощують використання приладу, а саме:
- відкладений старт
- регулятор інтенсивності пари
- автоматична підтримка вологості: ви обираєте бажаний рівень вологості, і зволожувач сам вмикається, коли рівень вологості падає нижче заданого вами, і припиняє роботу, коли досягає потрібного рівня.
- таймер вимкнення
- іонізатор повітря
Деталі на сайті https://rotex.ua/uvlazhnitel-vozduha-rotex-rhf600-w/

Зима вже не за горами. Зустріньте її у всеозброєнні та будьте здорові!

Корисні статті
Дивитися всі Дивитися всі