Про нас

Rotex — український бренд з міжнародними стандартами якості, місія якого: робити доступною сучасну, надійну і функціональну побутову техніку.

Продукція Rotex випускається провідними азіатськими фабриками, що виробляють продукцію і для всесвітньо відомих брендів (Philips, Moulinex, Braun та ін.) Гарантія якості і надійності, сервісне обслуговування європейського рівня — важливі складові роботи компанії. Rotex завжди на стороні українського споживача. Тому фабрики, з якими працює Rotex проходять міжнародну сертифікацію, а кожна нова партія продукції піддається ретельному контролю інспекцією якості.

Придбати продукцію Rotex можна онлайн і в торгових точках, а сервісні центри розташовані по всій Україні, що робить покупку і обслуговування зручними.

Будучи українським брендом, який більше 10 років на ринку, особливу увагу ми приділяємо специфічним потребам українського споживача — внутрішній відділ розробок Rotex розширює базовий функціонал дрібної побутової техніки, щоб задовольнити актуальні запити вітчизняного споживача.

Завдяки цьому Rotex відкриває можливість звичайним українським споживачам отримати надійну, якісну, сучасну функціональну техніку за доступними цінами, щоб кожен міг управляти своїм побутом на рівні!