Відкриваємо користь томатів з м’ясорубками Rotex

Відкриваємо користь томатів з м’ясорубками Rotex

Дата: 28.08.2023 Просмотров: 2886 Комментарии : 0

Серпень у самому розпалі,  полиці супермаркетів та ринків наповнені свіжими фруктами та овочами, а отже - час додати соковитого різноманіття до свого раціону! Саме для цього потрібні багатофункціональні м’ясорубки від Rotex, адже з їхньою допомогою можна:


 • експериментувати з різними видами овочевої ікри: м’ясорубка створить ідеальну консистенцію з кабачків, баклажанів, томатів;

 • відкривати для себе нові смаки м’ясного фаршу, доповнюючи овочевими асорті;

 • досліджувати смаки східної кухні, готуючи різні види аджик для щоденних страв та консервації;

 • насолоджуватися різноманітною нарізкою овочів для яскравого різноманіття в меню.


Особливо популярним наприкінці літа є томатний сік, адже врожай помідорів у серпні надзвичайно багатий, а сам цей овоч - доступний в будь-якому регіоні. Цей яскравий літній сік багатий на антиоксиданти, вітаміни та мінерали. В його складі є мікроелементи, що підтримують здоров’я серця, зору, знижують рівень холестерину, а також містять волокна, котрі сприяють полегшенню травлення. Все це робить томатний сік важливою частиною корисного раціону дорослих та дітей.Його можна консервувати на зиму, додати до щоденного раціону дорослих та дітей - головне: мати на кухні надійного помічника. 


Для швидкого приготування томатного соку використовуйте м’ясорубки  RMG190-W Tomato Master та RMG201-T.  Саме ці моделі мають високу потужність та продуктивність роботи, завдяки якій створення томатного соку буде зручним і швидким, адже дозволить зробити велику кількість соку за короткий проміжок часу.
RMG190-W Tomato Master робить процес приготування страв набагато простішим та швидшим завдяки своїм характеристикам:

 • Висока продуктивність - 1,1 кг на хвилину, що дозволяє швидко підготувати велику кількість томатного соку, фаршу або інших страв.

 • Потужність - 1900 вт.

 • Має в комплектації 2 перфорованих диска для фаршу діаметром 5 мм.

Все це в сукупності робить цю модель універсальним та незамінним помічником на кухні будь-якої господині.


Купити м'ясорубку RMG190-W Tomato Master
Модель RMG201-T має ще більшу потужність та продуктивність і підходить для великих обсягів приготувань:

 • Висока потужність - 2000 Вт дозволяє швидко змелювати м'ясо навіть великого об'єму.

 • Функція реверсу допомагає запобігти засміченням та полегшує процес очищення м'ясорубки. Це є дуже помічним при готуванні томатного соку, адже дозволяє легко впоратися від залишків помідорів.

 • Продуктивність - 1,5 кг/хв дозволяє за короткий проміжок часу приготувати велику кількість страв.

 • Має в комплектації 3 перфорованих диска для фаршу діаметром 5 мм.\


Купити м'ясорубку RMG201-T


Ключовою особливістю обох моделей м’ясорубок є наявність арсеналу додаткових аксесуарів: насадки "кебе", насадки для ковбасок, штовхача. Родзинкою цих приладів є додана шнекова сокодавка - незамінний помічник для поціновувачів томатного соку, адже саме вона робить ці моделі універсальними: вони незамінні як для приготування м’ясних та овочевих фаршів, так і томатних соків. Висока продуктивність роботи та потужність приладів дозволяє максимально швидко впоратися з великою кількістю томатів та за лічені хвилини переробити їх в сік.


Потіште себе та своїх рідних смачним та корисним літнім томатним соком з допомогою м’ясорубок Rotex!

Корисні статті
Дивитися всі Дивитися всі