Китайський Новий рік 2023

Китайський Новий рік 2023

Дата: 24.01.2023 Просмотров: 30 Комментарии : 0

Китайський Новий рік відомий у всьому світі своїми яскравими самобутніми традиціями.

Їхні звичаї абсолютно не схожі на український Новий рік.

Китайський Новий рік розпочинається не 1 січня. Дата свята визначається за місячним календарем і щороку відрізняється.

  • Таким чином Китайський Новий рік 2023 року наступив  - 22 січня, а закінчиться 9 лютого.




Святкування Нового Року в Китаї - це їх найбільше свято. Вони відпочивають майже місяць. Більшість китайців в цей час зустрічаються зі своїми рідними й мають змогу раз на рік, провести цей час повністю присвятивши його в колі сім'ї.

Для азіатів це не зимове свято, а весняне. Китайцями він називається фестивалем, який навряд чи пов'язаний із завершенням року. Більше він асоціюється зі зміною сезонів.

Декорації з'являються у магазинах в грудні, тоді ж господині проводять ревізії у своїх коморах та вирішують, що ще потрібно придбати для зустрічі Нового року. Відкриваються ярмарки з усіма необхідними дрібницями.

Червоні ліхтарики та червоні конвертики для подарунків та грошей, феєрверки, листи з вітальними віршами для дверей – це найперші пункти у списках покупок. У подарункові конверти кладуть від 50 до 1000 юанів. Цікаво, що такі сувеніри пішли у цифровий формат. Сьогодні в Китаї віддають перевагу віртуальним новорічним додаткам, з їх допомогою обмінюються подарунками та грошовими сумами в чатах.


На вікнах з'являється ієрогліф Фу. Він означає успіх, але вішати таблички з ним прийнято у перевернутому вигляді. Тоді благословення точно відвідає оселю. У будинку обов'язково має бути щось червоне.

На вулицях Китаю починається справжнє світлове безумство – кожна вулиця намагається перевершити сусідню. Гірлянди, неонові вивіски, постаті з вогників приваблюють туристів та радують усіх місцевих мешканців.




Святкування Нового Року в Китаї - це їх найбільше свято. Вони відпочивають майже місяць. Більшість китайців в цей час зустрічаються зі своїми рідними й мають змогу раз на рік, провести цей час повністю присвятивши його в колі найблизькіших.



Все це має прямий вплив на доставку нашої продукції в Україну, тому що саме в цей період жоден завод не працює, й виготовлення товарів призупиняється. Враховуючи що ми не перший рік з ними співпрацюємо, для нас це не є новиною ️. Саме тому ми заздалегідь аналізуємо й робимо замовлення на ту кількість продукції яка буде необхідна нашим покупцям.

Тому жоден покупець не відчуває на собі святкування Нового Року в Китаї. Хіба що має бажання приєднатися до їх традицій й влаштувати собі свято .

Корисні статті
Дивитися всі Дивитися всі