Відтепер пилососи Rotex стають ще дружнішими до навколишнього середовища!

Відтепер пилососи Rotex стають ще дружнішими до навколишнього середовища!

Дата: 26.04.2024 Просмотров: 1257 Комментарии : 0

У світі, де стурбованість про екологічні питання зростає, ми, як відповідальний український бренд побутової техніки, слідуємо викликам сьогодення. Тепер у всіх пилососах Rotex встановлені ECO-двигуни, що відповідають найвищим стандартам Європейського Союзу  з екологічного проектування.

 

Нові екодвигуни, які ми впровадили, є кращими для навколишнього середовища, не змінюючи при цьому ефективності наших пилососів. Одним з ключових аспектів цього переходу є збільшення ефективності споживання енергії. Наші нові двигуни споживають менше електроенергії, що робить наші пилососи більш економічними та дружніми до навколишнього середовища.

Однак, незважаючи на зменшення номінальної потужності нових двигунів, сила всмоктування залишається незмінною та досягається завдяки використанню передових конструктивних технологій ECO-двигунів, які ефективно використовують доступну потужність для максимального результату. Такий підхід дозволяє нам забезпечити якісне прибирання, знижуючи вплив на довкілля.

Цей крок уперед в нашому підході до виробництва побутових приладів є лише однією зі сторін нашого зобов'язання до екології та сталого розвитку. Ми продовжуватимемо шукати нові способи зменшення нашого вуглецевого сліду та покращення екологічної ефективності наших продуктів.

 Технологія екодвигунів

Тепер усі пилососи Rotex, як із мішками, так і без них, споживають 700 Вт, забезпечуючи зменшення рахунку за споживання електричної енергії до 50% у порівнянні з більш традиційними двигунами пилососів. Однак, разом із тим ці пилососи забезпечують таку саму ефективність чищення, що й моделі зі споживанням у 1600-2000 Вт. Це досягається завдяки використанню передових конструктивних технологій ECO-двигунів, які ефективно використовують доступну потужність для максимального результату.

 

Наліпка з інформацією про енергозбереження

З вересня 2014 року на пилососах обов’язково має бути наліпка з інформацією про виріб.

На цій наліпці наводиться клас енергоощадження, розрахований для електричної потужності з врахуванням характеристик приладу, де енергоефективність складається з енергоспоживання та середньої ефективності пилососа.

Не менш важливо, що на наліпці з інформацією про енергоощадження також наводиться рівень звуку в децибелах і середнє споживання електроенергії на рік у кіловат-годинах.

Аби вам простіше було зробити вибір, усі пилососи від Rotex, які було спроєктовано за принципами безпеки для довкілля, мають інформацію про потужність (зазначається потужність пилососа в порівнянні зі звичайною моделлю та відповідно про зменшення енергоспоживання). Ці відомості ідеально доповнюють обов’язкову інформацію.

 Цей крок є лише однією зі сторін нашого зобов'язання до екології, сталого розвитку та відповідності європейському законодавству. Всі продукти бренду ROTEX мають сертифікат якості ЄС!

 

Приєднуйтеся до нас у цьому екологічному шляху та робіть вибір на користь здорового та чистого середовища для майбутніх поколінь! 

Корисні статті
Дивитися всі Дивитися всі