Ви ввели невірний email або пароль
Вхід
Не зреєстрований на rotex.ua? Реєстрація
Email
Пароль
Скидання пароля
Не хвилюйтеся. Ми надішлемо вам інструкції щодо відновлення вашого пароля.
Email
Скидання пароля
Мы відправили лист на адрес j****.********@g****.com з інструкциями щодо відновлення вашого пароля.
Реєстрація
Вже маєте акаунт? Увійти
Им'я
Номер телефона
Email
Пароль
Повторіть пароль
Кошик
Продовжити покупки
Оформити замовлення
info@rotex.net.ua
UA RU EN
Увійти в обліковий запис
Каталог Блог Контакти Сервіс Доставка та оплата Про нас

Від мала до велика: три нові електропечі Rotex

Наші кулінарні вподобання різні, як ми самі. Хтось і вдома, і на дачі любить запікати, випікати, тушкувати, готувати м’ясо на грилі на всю велику родину… Комусь через метраж або дизайн кухні не підходить вбудована техніка. А комусь просто подобається мінімалізм і мобільність, тому й техніку обирає компактну.

Нові моделі електропечей Rotex: ROT852-CB (80 л), ROT652-CB (60л) та ROT452-C (45 л) відповідають найрізноманітнішим потребам користувачів. Серед них ви знайдете і просту з усім базовим набором функцій, і більш потужні та з більшим функціоналом.

Головні переваги електропечей Rotex

  • Регулювання верхнього і нижнього тенів. Дозволяє готувати більш «фокусно». Робота двох тенів одночасно забезпечує досконале пропікання страви та золотаву скоринку. Лише рум’яної скоринки можна досягти, увімкнувши верхній тен. Щоб добре пропекти страву із дріжджового тіста, необхідно просто увімкнувши нижній.
  • Подвійна теплоізоляція. Піч втрачає менше тепла, тому швидше нагрівається і споживає менше електроенергії. Подвійна вигода!
  • Повний вказаний об’єм. Деякі виробники «хитрують», вказуючи замість об’єму камери об’єм самої печі. А чим більший об’єм робочої камери електродуховки, тим вона потужніша. Саме на об’єм камери слід звернути увагу під час пошуку електропечі для готування на всю сім’ю. Для таких потреб модельний ряд електропечей Rotex було поповнено найбільшою пічкою ROT852-CB з об’ємом камери 80 л. Компанія Rotex вказує реальні параметри!
  • Функціональна наповненість. Електропічки Rotex оснащені великою кількістю функцій, які зроблять готування легким і простим: таймером на 120 хв., шістьма режимами роботи у печах ROT652-CB і ROT852-CB, включаючи функції «Конвекція» та «Гриль» та чотирма режимами — у печі ROT452-CB. Все для чудового настрою під час готування та найсмачніших страв!
  • М-подібний нагрівальний елемент забеспечує рівномірне нагрівання печі та, відповідно, приготування ваших страв.
  • Підсилені тримачі для дек у моделі з об’ємом камери 80 л. Завдяки окремо встановленим тримачам для дек (схожі на «мініполички», на відміну від звичайних заглиблень у стінках) важке деко зі стравою на велику компанію триматиметься супернадійно!
  • Розширена комплектація: деко для піци (у печі ROT652-CB), рожен для гриля (у печі ROT852-CB), книга з 50-ма рецептами.
  • Новий хромований дизайн. Стильний вигляд електропечей нового модельного ряду не лише чудово впишеться в інтер’єр кухні, а й стане її «родзинкою»!

Якщо ви любите готувати у духовці і не хочете купувати вбудовану техніку, поцікавтеся інформацією на нашому сайті rotex.net.ua/products/electric-oven/

Можливо, якась із цих електропічок — саме та, ідеальна?

 

16.10.2020

Корисні статті
Дивитись всі