Ви ввели невірний email або пароль
Вхід
Не зреєстрований на rotex.ua? Реєстрація
Email
Пароль
Скидання пароля
Не хвилюйтеся. Ми надішлемо вам інструкції щодо відновлення вашого пароля.
Email
Скидання пароля
Мы відправили лист на адрес j****.********@g****.com з інструкциями щодо відновлення вашого пароля.
Реєстрація
Вже маєте акаунт? Увійти
Им'я
Номер телефона
Email
Пароль
Повторіть пароль
Кошик
Продовжити покупки
Оформити замовлення
info@rotex.net.ua
UA RU EN
Увійти в обліковий запис
Каталог Блог Контакти Сервіс Доставка та оплата Про нас

Три рівні тепла

Взимку, коли надворі холодно та лютує вітер, мріється про затишок та теплу оселю. Взагалі мрії про це починають турбувати ще посеред осені та не залишають аж до самісінької середини весни. Але ж навіщо мріяти, якщо є чудова нагода змінити клімат у домівці на краще за допомогою електричного обігрівача. Тим більше, що зараз є сучасні моделі конвекторів, які можуть і не стояти посеред хати, а висітимуть на стіні, зберігаючі простір для інших речей.

Обігрівачі Rotex RCH21-X, RCH16-X та RCH11-X швидко та рівномірно прогріють оселю завдяки X-подібному нагрівальному елементу. Це надасть змогу економічно споживати електрику. Кожен з цих конвекторів має свій розмір та потужність, яка дозволяє прогрівати приміщення відповідного об'єму. Таким чином Rotex RCH21-X має потужність 2000 Вт та площу обігріву 20 м2, а Rotex RCH16-X має потужність 1500 Вт та площу обігріву 15 м2, вони обидва гарно підійдуть для кімнати чи офісу. У свою чергу, Rotex RCH11-X має потужність 1000 Вт та площу обігріву 10 м2 й може принести тепло у кухню або ванну кімнату.

Всі ці моделі мають ніжки із коліщатками, що надає обігрівачам можливість не тільки висіти на стіні, а й стояти та при необхідності спрощують транспортування конвектора. Також усі вони мають світловий індикатор струму, механічний термостат та захист від перегріву, що збільшує безпечність експлуатування цього електричного приладу. А білий колір дозволяє обігрівачам бути дружніми із більшістю дизайнів.

Всі ці три компактних конвектора можна замовити на нашому сайті. Акційна ціна та безкоштовна доставка стануть приємним бонусом до цього теплого придбання.

https://rotex.ua/products/convection-heaters/

 

Корисні статті
Дивитись всі