Рік повномасштабного вторгнення. Яким він був для Rotex  ⠀

Рік повномасштабного вторгнення. Яким він був для Rotex ⠀

Дата: 23.02.2023 Просмотров: 399 Комментарии : 0

Як і більшість українців ми до останнього не вірили що росія на це наважиться. Ще в лютому 2022 ми активно працювали, розробляли нові моделі продукції і прораховували чим саме будем дивувати наших покупців. Саме тому після 24 лютого як і у всіх у нас був шок.

Хтось вивозив рідних із країни, хтось залишився вдома. Були ті хто пішов боронити нашу країну і робить це досі. Низький уклін їм і вдячність .

Оговтавшись від перших емоцій ми мусили діяти, але як? Вже тоді були перші робочі дзвінки. Вирішення як дістатись складів продукції. Ми почали шукати можливість як найшвидше передати продукцію військовим. Саме це стало стартом благодійного проєкту «Rotex допомагає».


* перша партія продукції для допомоги військоим яку вдалось вивезти зі складуВесною стало зрозуміло що війна не закінчиться за 2-3 тижні. Ми почали повертатись до роботи. Запустили сайт і перші продажі. Відновили розробку нової продукції.

Розуміли що країна потребує збереження робочих місць, продажів і підтримки економіки.

Брехнею буде сказати що нам було легко. Легко не було. Мало того, і зараз важко. Але будемо відверті. Кому зараз легко?

Саме тому ми продовжуємо роботу й попри всі негаразди не плануємо зупинятись .

Влітку 2022 року ми анонсували масову роздачу продукції сім’ям які цього потребують. Ми надали допомогу тій кількості родин яка була для нас можливою.


Взимку 2022 ми підписали Меморандум з Благодійним Фондом Сергія Притули про співпрацю й надання нашої продукції фонду. Тим самим ми прискорили й спростили процес надання допомоги тим хто її так потребує.

Нині ми продовжуємо напряму допомагати військовим.

Сьогодні ми хочемо подякувати кожному хто упродовж цього року обирав саме нашу продукцію Rotex. Ми є українським брендом побутової техніки й для нас кожна ваша покупка це справжня підтримка й поштовх рухатись далі.

Так, цей рік був важким, але ми вдячні нашим військовим які щодня воюють за нашу свободу. Ми впевнені що саме в цьому році зможемо привітати один одного з перемогою і зі сльозами на очах сказати – СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! 

Зможемо вклонитись кожному хто поклав своє життя за те, щоб ми й надалі мали змогу жити в незалежній Україні.

Корисні статті
Дивитися всі Дивитися всі